| BobTheCat a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata veteranilor TPU: credeti ca site-ul era mai ok in trecut (in jurul aniilor 2010-2015)? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Da,erau foarte multe intrebari de calitate, useri foarte simpatici, oamenii erau cu mult mai lejeri din toate punctele de vedere si erau in top oameni foarte simpatici cu mult bun simt si foarte culti din toate punctele de vedere.Era o placere sa citesti intrebarile si raspunsurile.In topul preferintelor mele erau:Bacemi,Brigaela,Noname,Greece, Oobunnyo, Supa de ceapa, Hombre, Andreeush, au mai ramas dor citiva din cei care erau in topul preferintelor mele:Flores de Mayo si Mihaela Dart.Sunt recunoscatoare tuturor acestor persoane pentru faptul ca mereu mi-au dat cele mai bune sfaturi si niciodata nu si-au batut joc de mine cum au facut alti utilizatori.Cand esti o persoan educata si cu bun simt nu-ti bati joc de intrebarea cuiva.Sau ii spui in mod civilizat ca nu esti de aceeasi parere tu vezi altfel lucrurile si spui si motivul de ce vezi altfel, sau nu raspunzi deloc.Nu s-a creeat acest site ca cineva sa-si verse frustrarile interioare batindu-si joc prin raspunsuri de utilizatori.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, din anumite privințe.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu, nici eu nu eram pe atunci, pe forum.

| Fatamuntilor a răspuns:

Era mai bine!
treaba a inceput sa se imputa prin 2016-2017.Au fost conflite intre useri unii parasit situl din aceasta cauza.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, îmi părea ca era mai bine. Erau trolli și atunci, dar parca nu așa de mulți ca acum.

| Lupică27 a răspuns:

Nu, era si mai nasol decat e acum. Acum de bine de rau sunt oameni calumea pe aici, in perioada aia daca era cineva calumea era sarbatoare.

| Standt a răspuns:

Nu eram pe aici pe atunci.
Dar vad useri care aveau raspunsuri bune/serioase si care s-au retras.
Si am vazut cum tot scade calitatea site-ului.