| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Aceasta melodie mi-a insorit ziua si mi-a adus aminte de toate clipele frumoase :) Si in special de acei ani ai copilariei in care stateam in bratele lui tati :X Si ma uitam cu el la televizor (Iar afara daca ningea sau ploua nu conta...:X Eram in brate la tati )...Cu siguranta va veti aduce aminte de acest film foarte multi dintre voi (cei ce l-ati vazut) mie una mi-a placut la nebunie :)...
Va dedic aceasta melodie... Sper sa va placa :) :*

http://www.youtube.com/watch?v=gyUWkQj0Q_U&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy explică:

@flav multumesc foarte mult happy ...sunt foarte frumoase ...intr-adevar trezesc amintiri frumoase a anilor ce au trecut sad

o zi insorita iti doresc! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, vechi, perimat... dreak, nu-mi place laughing daca tot e vorba de filme de la naftalina... prefer Rambo laughing tongue