| anonim_4396 a întrebat:

Acest utilizator, TheFox și Rosalia sunt una și aceași persoană?
Dar Masotti și Metisul?
La el e aceași situație?

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te-ai gandit ca ar putea fi toți 4 aceeași persoana?

| anonim3247 a răspuns:

Rosalia și TheFox m-au blocat la același răspuns pe care l-am dat la întrebări aproape identice puse de amândouă.

| Fonk a răspuns:

Pe profil lui TheFox scrie ca e feminin si ne recomanda noua cum e cu ejacularea?

De unde stie ea astfel de recomandari daca n-are asa ceva intre picioare?

Nam nicio treaba da acest utilizator m-a blocat din niciun motiv si vreau sa declar, ca are creier de găină.

| Fonk a răspuns (pentru Fonk):

Nici măcar un scimb de replici n-am avut, bruh.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Fonk):

Nu e neaparat nevoie sa fie bărbat ca sa ne explice. Poate a învățat din experiență și stie foarte bine cum sta treaba cu ejacularea, e de apreciat sa vezi femei atât de implicate în comportamentul organului genital al bărbatului.