| anonim_4396 a întrebat:

Acești pseudo-influenceri precum Abi Talent, Selly, 5Gang, în afară de bani și faimă, evident, ce altceva vor să mai arate prin atitudinea lor?
Aici mă refer mai mult la Abi și Selly.
Abi, de exemplu, se comportă precum un cocalar autentic iar asta reiese clar din muzica, gesturile și vorbele lui.
Selly, care deși nu e prost, scoate niște melodii și vlogguri care sunt sub nivelul lui de inteligență.
Fac ei aceste lucruri, deoarece "prind" la public sau din teribilismul specific vârstei și dorinței de afirmare?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu in afara de invidie, prostie, frustrare ce mai știi?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și, și, și așa strică o generație.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... si pentru ca asta le aduc bani in continuare, din pacate.

| goguPatent a răspuns:

Aia e meseria lor. La fel si Dorian Popa. Pe om il duce bine capul, dar el a ales ca meserie maimutareala.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Oamenii nu mai vor lucruri cu afevarat valoroase, vor nimicuri, iar toti acesti pseudo-influenceri practic profita!

| Simpatic a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Da,pentru ca si in afara e la fel.
Numai au pic de demnitate https://www.youtube.com/watch?v=NRDaaRSSD9s