| WolfGhost a întrebat:

Acorda cineva de pe aici consiliere psihologica? laughing sunt serioasa!
Are cineva asemenea studii?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca pasionat de domeniul asta cred ca prin experienta poti dobandi mai mult ca din studiile alea

| T0T a răspuns:

Dar ce te frământă măi fată, măi?

| WolfGhost explică (pentru T0T):

Iubirea laughing

| T0T a răspuns (pentru WolfGhost):

Poți să îmi spui pe privat mi multe dacă dorești. Nu-s psiholog dar poate te va ajuta să împărtășești cuiva ceea ce simți.

| peperonies a răspuns:

Pe gratis? bafta...

| TPUuser199 a răspuns:

Nu cred ca are nimeni studii in acest domeniu pe aici.

| cristi10grei a răspuns:

Eu nu le am dar prin cate am trecut pot da multe sfaturi happy

| WolfGhost explică (pentru cristi10grei):

Hei buna big grin vezi la setari, nu pot sa ti raspund pentru ca sunt utilizator junior.

| WolfGhost explică:

Dati-mi mesaj in privat happy