| BluezZzz a întrebat:

TPU-le ajutati-ma ca innebunesc.Astazi la innot am fost cu prietenu meu si zicea ca stie sa innoate si se baga intr-un bazin de 2m si era sa se innece si am sarit da dati-mi idei cum sa-l fac sa se linisteasca

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Eu daca as fi in locul lui si as fi mai "nebun" nu cred ca te-as asculta pana nu as pati ceva. laughing

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Este inca pe margina bazinului si tu stai cu laptopul in baie sau cum?laughing

| valentingb a răspuns:

Doua palme crezi ca ar avea efect?
data viitoare lasa-l mai mult un pic.sau invata-l sa inoate

| BluezZzz explică (pentru valentingb):

De invatat nu vrea ca zice ca poate singur da el se duce in ala mic si atinge pamantu si zice ca innoata!

| valentingb a răspuns (pentru BluezZzz):

Raman cele doua palme.trebuie sa fii dur, verbal,(am glumit cu palmele), chiar daca se supara, macar nu moare.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Trazneste-i de peste ochi din dragoste, dai un sarut dulce si mergi la discoteca cu el, si gata!

| alexalexuz a răspuns:

Spune-i ca totul a trecut cu bine ca doamne fereste nu s-a intamplat ceva funda?