| DenqOO a întrebat:

Acum 7, 8 ani am fost intr-o gasca de 3 baieti si 3 fete si ne intelegeam bine, ne vedeam saptamanal sau la doua saptamani. Faza e ca cativa dintre ei s-au certat si gasca s-a destramat, eu am ramas prieten doar cu unul din baieti. Eu am mai incercat sa tin legatura cu una din fete, dar ea niciodata nu imi raspundea la telefon.
Faza e ca una din cele 3 fete s-a maritat, dar si o prietena a lor. Pe prietenul meu l-au invitat, dar eu si celalalt baiat nu.
Faza e ca se marita si fata de care va spuneam mai sus cu care nu am mai vorbit de vreo 8 ani. Brusc a inceput sa imi trimita poze cu copilul si chiar mi-a zis ca ma invita la nunta.

Voua cum vi se pare aceasta faza, sa inviti pe cineva la nunta cu care nu ai mai vorbit de 8 ani in idee in care prietenele tale nu au facut-o?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interesul financiar. Spune-i un fûck off cu bebelusul ei si fa-ti de cap cu banii tai

| RAY a răspuns:

Dar mai contează, important este sa vi si sa dai darul tău de 500 de euro, căsătoria este o afacere in România.
Chiar ma gândesc si eu sa fac nunta cu o fata de pe TPU si sa va invit pe toți sa dați darul prin PayPal

| Simpatic a răspuns:

Mi se pare nesimtire in goana dupa niste bani happy

| wildthing a răspuns:

Cum mi se pare? Mi se pare tupeu. Daca tot e genul de persoana care atunci cand face nunta, brusc isi aduce aminte de toata lumea pentru ca e lesinata dupa bani, macar nu a dus-o capul sa-si lase "loc de buna ziua", adica sa-ti raspunda la telefon cand ai sunat-o si sa-ti dea de inteles intr-un mod politicos, ca e intr-o relatie si sunt convins ca ai fi inteles aluzia ca poate il deranjeaza pe ala ca o cauta alta barbati si nu ai mai fi sunat-o.

| isemilia a răspuns:

Mi se pare ciudat sincer. Poate ea nu a facut-o cu intentii rele, gandindu-se ca daca ai cautat-o poate iti doresti sa fiti iar amici, desi cred ca ti-ar fi raspuns la telefon. Exista si posibilitatea sa o fi facut doar pentru ca ele nu au facut-o. E destul de ciudat, nu stiu ce sa cred. Incearca sa mergi la nunta daca vrei, iar daca nu refuza politicos.

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Dacă aș fi în situația ta, eu unul nu mi-aș băga banii la bătaie pentru o astfel de persoană. E limpede ca ziua că fata are intenții ascunse.