| Satan13 a întrebat:

Am avut mai demult Yahoo Messenger pe iPod (versiunea 3.0), dar din greseala l-am sters.
Acum dupa 3 luni am incercat sa-l instalez iar, insa imi apare ca aplicatia necesita iPhone (versiunea 4.0 ).
Ce parere aveti? De ce a aparut chestia asta?
Imi puteti spune alte site-uri de pe care ma pot loga in contul' de yahoo messenger si care le pot instala pe iPod (versiunea 3.0)?

1 răspuns:
| deejaynice a răspuns:

Pai de exemplu baga ipodu lasa-l sa se sincronizeze cu itunes reinstaleaza software-ul frumos si iti va da ultima versiune de os adica4.1.0 dupa care poti baga cydia si ai aplicatii cate vrei tuwinking sper ca ti-am fost de folos pe curandwinking