| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile, am completat un chestionar propus de Raluca...majoritatea stiti despre ce vorbesc.Ati mai auzit ceva despre el, rezultate, concluzii, statistici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este în curs de finalizare.
Se va face public rezultatul final al acestei întrebări-chestionar.
Pa, pa

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am mai auzit de el... dar probabil este asa cum a zis Legiuitoareahappybig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa avem rabdare, cand va fi gata vom afla si noi rezultatele.

| Gabry a răspuns:

Nu am auzit nimic!

| sorin a răspuns:

Abia astept sa l vadhappy

| viki a răspuns:

Nu am mai auzit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabry, era un chestionar unde trebuia sa completezi intrebari de genul ce varsta ai, ce scoala ai terminat (sau daca esti la liceu, etc)... daca esti baiat sau fata... daca locuiesti intr-un oras cu peste 100.000 locuitori... ce imbunatatiri ai aduce la site, ce parere ai despre moderare... s. a. m. d. happy