| Joker3134 a întrebat:

Acum in perioada de pandemie au angajat infirmieri si fara cursuri? Dar ii tin doar pe perioada pandemiei?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vrei sa te reprofilezi?

Mai ales in perioada de pandemie... nu ia asa pe oricine, trebuie personal ce este drept, asta este sansa lor sa se afirme.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Pai da, daca lucrezi pe un post.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Pai depinde ce functie ai. Daca ai functie mai mare, ii pui pe cei noi care "invata" sa se ocupe de asta, iar tu te ocupi de partile mai importante, care au legatura cu clientii sau oamenii care apartin sau depinde de problema respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Ce inseamna psihic, ce inseamna fizic? Daca te referi acolo unde sa stai doar in fata unui calculator, da.