| pitiiiiiiiiic a întrebat:

Acum o luna m-am despartit de un baiat la care inca mai tin foarte mult, avem prieteni comuni, eu ma inteleg foarte bine cu unul dintre prietenii lui, care imi spune ca el vrea sa se impace cu mine si chestii din astea dar nu stiu ce sa mai cred pentru ca l-am vazut sarutandu-se cu alta in fata mea. M-am simtit aiurea dar am incercat sa par indiferenta. Acum s-a despartit si de acea tipa si ma tot baga in seama ceea c nu am my facut de cand ne-am despartit.Nu stiu ce sa mai cred oare vrea sa se impace cu mine sau ce ca nu mai inteleg nimic. Ajutati-ma! please

1 răspuns:
| smile a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi bine sa fi indiferenta deoarece dupa cele spuse de tine eu sunt de parere ca te foloseste. Daca vroia sa te faca geloasa nu se saruta cu alta si apoii te baga in seama. poate credea ca cealalta fata este mai buna ca tine dar si-a dat seama ca nu se compara cu tine. trateaza-l cu indiferenta ca daca te impaci cu el se va repeta faza. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succeas in continuare. Fundita?happy