| Cruciuliță a întrebat:

ADEVARUL doare? Ascunderea unui secret, intr-un cuplu, poate fi considerat drept minciuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,doare destul de tare. Poate fi considerat o minciuna si de cele mai multe ori, minciuna, intr-o relatie, duce la destramare.Sa nu uitam ca adevarul, totdeauna iese la iveala; mai devreme sau mai tirziu.Numai bine.

3 răspunsuri:
| Cruciuliță explică:

Adica sa-i zic c-am inselat-o spre binele ei, ca n-avea timp de mine laughing Naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, uneori trebuie sa-ti protejezi persoana iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afla, va trebui sa inteleaga ca a fost pentru binele lui.