| IleanaCostea a întrebat:

Adresez o întrebare persoanelor care merg la concerte.
Ce părere aveți (in cazul in care ați experimentat) sau dacă ați experimenta, de acele persoane care cânta peste artist și va urla in ureche? Acel "prieten" care urla in urechea ta versurile și dacă nu sari ca el cu mâinile sus și dansezi in stilul tău zice ca nu ai nicio treaba cu ce se cânta acolo sau cu viata? Mie sinceră sa fiu îmi provoacă o stare de anxietate și nu mai simt nevoia sa merg la concerte, am refuzat 3 evenimente pana acum.

3 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Foarte bine ca nu mergi. Concertele sunt o pierdere de vreme mai ales daca nu te simti bine. Ar fi o tampenie sa dai o gramada de bani si sa nu te simti perfect acolo. Sigur ai pasiunile tale, fa ce iti place tie.

| IleanaCostea explică (pentru CostinAlamariu):

Pai îmi plac artiștii respectivi dar nu sunt genul sa urlu pe acolo, asta e diferența și toată lumea ma umilește la concert și striga la mine ca nu fac ai eu așa (prietenii așa ziși)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, tu ai o problemă, nu prietenul tău. D-aia ai dat bani pentru concert, ca să cânți/ să dansezi.