| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Adrian Tutu a dovedit ca daca transmiti un mesaj venit din suflet intr-o melodie nu trebuie neaparat sa ai o voce extraordinara, eu cred ca pe meritul lui a luat premiul, ce parere aveti de opiinile negativiste care sau adunat despre tutu, sau cu cat mai multi fani cu atat si invidiosi?

1 răspuns:
| lunarwolf a răspuns:

Am mai spus-o si continui sa-mi sustin punctul de vedere : Adi Tutu avea nevoie de banii aia. Multi oameni ar fi vrut sa castige Rebeca sau Iustin,insa pe ei se vor bate producatorii si casele de discuri,pentru ca vocile lor sunt niste adevarate comori. In lumea sunt deja multi rapperi si sunt sigura ca nimeni nu se va imbulzi sa il ia si pe Tutu. Deci,repet : el avea nevoie de banii aia!

Plus ca unii oameni nu gandesc. Odata cu 'Romanii au talent',multi s-au lansat si au devenit populari,ceea ce la va aduce si mai multa faima si admiratie pentru vocile si talentele lor -> multi bani. happy
Daca ar judeca cum trebuie,multi nu ar mai suferi din cauza idiotilor ce comenteaza non stop.

Ar trebui sa fim mandri ca suntem romani,fratilor! Treziti-va la realitate,chiar avem multi oameni talentati in tara, care ne vor ridica in gratiile celorlalte tari si poate nu vom mai fi catalogati drept niste hoti, pierde-vara si netrebnici!

Treziti-va!