| anonim_4396 a întrebat:

Va bucurati ca Adrian Tutu a castigat? adica eu tineam cu el... dar cred ca a fost votat de mil mai mult. Dar totusi ma bucur are mesaj si voce si versuri super si mai canta si Rap deci voi va bucurati?

7 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Sincer iti spun ca mi-a placut cum a cantat,asadar are talentul lui, in mod deosebit, chiar nu as avea nimic impotriva lui.Insa favoritii mei au fost Valentin Dinu si Rebeca.Mi-ar fi placut sa castige unul din ei finala...

| music4ever a răspuns:

Deloctongue

| BassBooster a răspuns:

Eu ma bucur, deoarece a avut probleme in familie. parintii lui au decedat si acum nu mai are toata ziua la dispozitie pentru a cere la parinti bani. Acum a fost indrumat de ei(de sus din cer) pe o cale cu totul si cu totul mai buna. dar eu as fi fost mult mai fericit daca ar fi castigat barmanul meu preferat Luca Valentin. se antreneaza foarte mult pe zi, depune mare efort in munca lui si ar fi putut deschide o scoala de Bartender's. Dar oricum Dumnezeu sa ii binecuvanteze pe totipentru ca au incercat si au ajuns pana in finala. nu neaparat sa castige, ci au fost luati in ochi buni si acum sunt cautati de mai multi "sponsori"... Salu numai binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur de doua ori. Odata ca se adevereste(a cita oara?)ca Romania voteaza "cazul"iar a doua oara pentru ca cei cu adevarati talentati care sint pe adevarata muzica se vor vedea nevoiti sa munceasca pentru a razbate.Sa speram ca emisiunea i-a ajutat sa cistige citeva contracte,daca nu la noi macar pe afara la cei care stiu sa aprecieze. Oricum n-am nimic cu Adrian dar nu-i prevad decit exact atita glorie cit va avea genul asta de muzica si, daca nu ma insel, deja se cam duce la vale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Harciog te-asi ruga sa nu te mai iei de ''genul asta de muzica''

| wimpyannya a răspuns:

Logik love strucklove strucklove struck eu am tinut cu el pentru ca sunt constienta cat de greu e sa faci versuri si a canti rapp, dar sa recunoastem ca multi l-au votat dupa caz