| anonim_4396 a întrebat:

Afara se incalzeste si trebuie sa facem putina miscare in aer liber, daca se poate sa-mi spuna cineva unde pot practica sportul aruncarea cu maciuca, daca stiti vreun club ceva sau un teren privat in Tulcea, Galati sau Braila.
Aici am auzit de acest sport asa ca tot de aici vreau si un raspuns.

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cred ca aici cel mai competent ar fi sa iti dea raspunsul harciog, cred ca el stie locatia secreta. rolling on the floor

| Arthur a răspuns:

Nu crezi ca ar fi cazul sa infiintam o federatie? Fan Club Aruncarea cu maciuca SRL laughing

| Arthur a răspuns:

Dar participi cu maciuca proprie?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai era o intrebare dar imi e rusine happy daca o arunc mai am sanse sa o recuperez? imi e sa nu mi-o inhate vreun caine ceva.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa banuiesc ca se procedeaza, nu harciog? hai sa lasam ce a fost intre noi si sa jucam o data jocul asta chiar sa mai postam cate o arhiva.tongue