| BUBULINA a întrebat:

Ahmadinejad: Atentatele de la 11 septembrie sunt o mare minciună: http://www.realitatea.net/......03489.html Comentariu: Hahaera 45 - Doar in New York locuiesc 9 milioane de evrei, mai mult decat in tot israelul. cati vrei au murit la World Trade Center? coincidentza? sa nu fii murit niciunul doar ca... au avut noroc?

Răspuns Câştigător
| zorialbi a răspuns:

Este adevarat, chiar daca pare greu de crezut. Spune si Aaron Russo in interviul dat de el inainte sa moara, in care arata planurile ascunse ale masonilor.

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Am citit articolul.Siguri nu putem fii ca este adevarat ce zice acel presedinte. Oricum si daca ar fi adevarat, oamenii aia tot morti sunt, nu ajuta la nimic ca dupa aproape 9 ani sa iasa adevarul la suprafata.