| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai avut vreodata un cosmar care a devenit realitate? Dar un vis care a devenit realitate?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acum 3 anii nu puteam visa ca as avea ce am acum nu sunt lucruri mari dar eu ma simt ok ca am reusit si atat find tot asa ca tine negativ in gandire, mereu cu ideea ca nu voi reusi dar viata mia demonstrat ca totul se poate, faza e ca de ce ti frica nu scapi man, cosmarul din prezent este sa ma indragostesc iar si sa sufar iar

2 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

De multe ori, cosmarurile devin realitate dar ma simt mai bine cand devin realitate, deoarece le-am mai trait odata.
Visul care devine realitate este divin.

Visul care nu devine realitate, se dezvolta in dezamagire iar suferinta este dubla fata de cosmar.

| YouandI a răspuns:

Da, am avut o relație cu un tip 3 ani si la momentul respectiv el era plecat intr-o deplasare cu mai multiprieteni. Intr-o noapte am visat ca se uita pe telefon la niste poze cu o fata pe nume Ramona. A 2a zi am văzut cum o fata l-a taguit intr-o poza in care se țineau imbratisati. Așa am aflat ca pe fata o chema Ramona si nu mi-a venit sa cred, nu o cunoșteam. Visul si cele întâmplate au fost un adevărat soc pentru mine.