| BUBULINA a întrebat:

Ati avut vise care au devenit realitate? Eu nu prea cred in asa ceva...

Răspuns Câştigător
| buburuzAndreea a răspuns:

E foarte ciudat, dar desi nici eu nu cred in chestii de-astea paranormale, mi s-a intamplat sa visez niste imagini si apoi, peste cateva zile/ore/luni sa vad imaginea.

Uite, de exememplu am visat intr-o noapte scarile unei cladiri. Nu recunosteam cladirea. Dupa cateva luni am mers intr-o tabara intr-un loc pe care nu-l mai vazusem in viata mea. Cand am intrat, hop si scarile misterioase. Ma face sa ma simt ciudat cand mi se intampla asta, dar nu dau prea mare atentie. Poate am vazut vreodata la tv locul si mi-a ramas in subconstient! Trebuie sa existe o explicatie!

Dar cand visez oameni spunand ceva si peste cateva saptamani ii aud, atunci chiar e infricosator! Nu stiu, poate imi explicati voi.

Pacat ca nu visez chestii importante. Sunt doar deja-vu-uri fara importanta, nu salvez lumea! Ca in Heroes! love struck

20 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Intradevar, am avut asemenea vise prevestitoare. Unul chiar important pentru. mine. Ceva ce am aflat cu cateva ore inainte, prin vis. Ciudat, dar se mai intampla.

| buburuzAndreea a răspuns:

@ laughing Aminadab, ce raspunsuri ai intuit pana acum?

| ellene a răspuns:

Mie mi se intampla sa visez acelasi lucru de mai multe ori...la intervale mari de timp; vise care sa se adevereasca nu tin minte sa fi avut.

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu nu am crezut niciodata in asa ceva...pana cand chiar mi s-a intamplat..depinde si de visul pe care il ai.DA...chiar cred...

| Ralux a răspuns:

Da...chiar am avut... mi s-a intamplat de 3 ori:-s

| Moneyandfame a răspuns:

Uite, de exemplu, eu nu visam niciodata ca lumea o sa vrea sa imi fie prieten pe acest site. Dar vad ca tot ma trezesc cu add-uri. Te-ai prins, nu visam, ma trezesc?

| iuliana21 a răspuns:

Eu am avut cosmar ce a devenit realitate...

| Elena321 a răspuns:

Eu am visat ca o sa-mi cumpere mama role si dupa o saptamana visul mi s-a parut adevarat. (Foarte ciudat!)winking

| ICanLoveYou a răspuns:

Nici eu nu cred in asta dar intr-o noapte am visat ca tatal unei vecine de-a mea o sa ne duca in parc a doua zi dar asta nu se putea intampla ca el nici odata nu s-a dus in parc nici cu familia dar culmea a 2 zi chiar s-a intamplat ciudattonguebig grin

| DrageanElena a răspuns:

Da...mam visat ca am luat 3 in teza la matematica si lunea 3 am si luat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt realiste...de ce nu? Eu am unul care nu va deveni realitate: vreau sa hranesc pisicile de mare cu manuta mea... :-Plaughing La vise de-astea te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar pot sa intuiesc raspunsurile multora de pa TPU. e para.paaam...ppppaarranorrmal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu am patit asta niciodata. Dar poate mai exista si coincidente. Unii oameni au, rar. Dar eu nu cred in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am crezut in asa ceva. dar am patit de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am visat ca marmota invelea ciocolata... dar, spre surprinderea mea, chiar asa a fostlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea bubulina, daca nu crezi in asta, inseamna ca nu ai subconstient sau nu gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat un tip pe care il vazusem pe un hi5 al un prieten indepartat, care sta in celalalt capat al Bucurestiului.Peste 1 saptamana ce vezi : Ma suna tipul ala ca e aproape de cartierul meu si imi zice sa vin sa-l mai vad. M-am dus la sosea, hop si el cu prietenul lui, cel pe care l-am visat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| mihaela_5589 a răspuns:

Da, sa stii ca exista.eu de exemplu ce am visat seara a doua sau a treia zi devenea realitate. daca visam pe cineva il vedeam sau...mai multe

| DedePunct a răspuns:

Am avut