| Ea12345 a întrebat:

Ai castigat vreodata ceva la un concurs pe internet?

Răspuns Câştigător
| TatianaCecilia a răspuns:

Pai hai sati explic.Cand am participat eu jocul se numea "ascult radio 21".Ce trebuia sa faci era sa trimiti sms la un numar de telefon cu textul respectiv.Se alegea un numar oarecare si se suna. Daca raspundeai cu textul respectiv castigai, daca nu nu.Suma initiala era de 100 de euro, iar daca pe parcursul a 3 ore nimeni nu raspundea corect suma se reporta.Eu am castigat 300.Balansoarul l-am castigat la "Lipeala in direc", tot la radoi 21. A trebuit sa ma "combin" cu cineva in direct.Sucul in valoarea varstei mele l-am castigat la un concurs legat de muzica, nu mai tin minte cum se numea concret, dupa care am intrat in finala pentru excursia in Egipt.Sa ales un numar, persoana respectiva nu a raspuns si eu am fost urmatoarea.A fost chiar de revelion acum 4 ani..In ultima vreme nu am mai apucat sa ascult pentru ca sunt ocupata cu lucru, dar stiu ca "Ascult radio 21 " inca este.

3 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Am câștigat o carte de istoria medicinei în imagini pe Goodreads.com.

| TatianaCecilia a răspuns:

Pe internet nu, dar am castigat in rest la radoi 21 bani, excursii, suc in valoarea varstei melelaughing.un balansoar.

| Ea12345 explică (pentru TatianaCecilia):

Este un joc sau ceva? CUm se procedeaza?big grin

| TatianaCecilia a răspuns (pentru Ea12345):

Pai hai sati explic.Cand am participat eu jocul se numea "ascult radio 21".Ce trebuia sa faci era sa trimiti sms la un numar de telefon cu textul respectiv.Se alegea un numar oarecare si se suna. Daca raspundeai cu textul respectiv castigai, daca nu nu.Suma initiala era de 100 de euro, iar daca pe parcursul a 3 ore nimeni nu raspundea corect suma se reporta.Eu am castigat 300.Balansoarul l-am castigat la "Lipeala in direc", tot la radoi 21. A trebuit sa ma "combin" cu cineva in direct.Sucul in valoarea varstei mele l-am castigat la un concurs legat de muzica, nu mai tin minte cum se numea concret, dupa care am intrat in finala pentru excursia in Egipt.Sa ales un numar, persoana respectiva nu a raspuns si eu am fost urmatoarea.A fost chiar de revelion acum 4 ani..In ultima vreme nu am mai apucat sa ascult pentru ca sunt ocupata cu lucru, dar stiu ca "Ascult radio 21 " inca este.