| blahblina a întrebat:

Voi ati castigat vreodata ceva la vreun concurs?

Răspuns Câştigător
| Liviu321 a răspuns:

Da eu am castigat in anul 1997 un televizor daewoo, pe atunci aveam doar 2 ani. l`am castigat trimitand decupand ceva din ziar si trimitandu`l. bine nu eu parintiilaughing da era numele meu pe plicul norocos. si vreau sa va marturisesc ca si acum imi merge chiar daca nu e plasma domne si nu are diagonala de 1000000000000000 cum vor prostii in ziua de azi. acum e la bunicamea si mere perfect chiar daca e cu tub si mic gen sport. si am mai castigat la pepsi un rtradio mic dar care nu m-a tinut mul, t!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am castigat un sort de bucatarie de la Knorr acum 5 ani la o tombola in Selgros.
Si am mai castigat la un concurs de la scoala 5 lei, numele meu era pe biletelul norocos.
Si in rest la roata din parc brelocuri laughing astea se pun?
Bafta.

| blahblina explică:

Se pun se pun.am intrebat si eu doar pentru ca eu nu am castigat[adica doar la tombola am castigat un ursulet de plus:d ]