| anonim_4396 a întrebat:

Ai fi în stare sa dai mai mult de 2.000 lei pe o trotineta electrică? Cât de performanța a fi ea.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu, din bani aia îmi iau Matiz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de buget fiecăruia. Alții 2000 de lei ard într-o noapte în cluburi.

| CdeMetal a răspuns:

Nu, as prefera sa fac altceva cu banii aia.

| Raven a răspuns:

Cunosc adulți care merg la serviciu cu trotineta electrică, au dat pe ea în jur de 1700-2100 de lei. Nu se joacă cu ea, pentru ei e un mijloc de transport. Mie nu mi se pare unul sigur așa că nu, eu n-aș da banii ăștia.

| gogu220 a răspuns:

Eu trebuie să ocolesc un parc destul de mare, cu reansportul în comun schimb doua autobuze două şi trei staţii, cu maşina personală fac peste 40 de minute în traficul de dimineaţă, deci cred că trotineta ar fi soluţia, cu bicicleta am încercat dar ajung transpirat şi nu e OK.
Ce idee bună, chiar că-mi iau. Prin parc dimineaţa nu e aglomerat.