| Băscuţă a întrebat:

Ai fost vreodata victima unei nedreptati? Ce ai facut in situatia respectiva?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Am fost indiferenta si am mers mai departe.nu ai de ce sa te simti vinovata atata timp cat stii ca u ai fost ok

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dreptatea nu vine la tine, trebuie să o cauți tu!
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Asta e cumva tema la civică?laughingHai mă, s-a ajuns şi temele la civică să vrei să ţi le facă alţii.

| ValentinCN a răspuns:

Afla aici de ce chiar cand suntem victime, avem o doza de vinovatie --> http://drept-md.com/raport-la-criminologie-victima-ca-factor-criminogen/