| GabbyGabriella64 a întrebat:

Ai o persoana publica care ti se pare idealul tau de frumusete? Care e?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Frumusetea e relativa si inutila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa bruneta din filmul 365 mi se pare deosebit de frumoasa ( pentru mine cel puțin)
În rest, cred ca Lora, Inna, Irina Rimes, dar sunt fete/femei mult mai frumoase pe care le vezi pe strada zi de zi care nu-s persoane publice. Poate fi idealul de frumusețe dar asta nu dovedește ca poate fi și idealul de caracter și personalitate pe care eu îl caut,poate e frumoasa foc dar e plictisitoare, prea serioasa, sau are un caracter infect, respingător. Pentru majoritatea contează doar sa fie frumoasa, pentru mine contează bunătatea și sinceritatea care sunt date uitării, care au devenit niște calități rarisime în zilele noastre, frumos poate fi oricine fizic dar arata cât cât cât ok la figura și merge la sala, dar un om valoros e mai greu spre imposibil sa găsești într-o lume atât de parvenita, falsa și ipocrita și parsiva în care toți poarta n măști în societate.
Frumusețea daca o vei găsi, ea nu îți va garanta stabilitate emoțională și devotament.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu, nu am. Fiecare persoana este frumoasa in felul ei de a fi.