| anonim_4396 a întrebat:

Ai prefera un rac mare si rosu sau o mura mica si mov?

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Un rac, ca sa devin aceasta zodie!

| LPCTSTR a răspuns:

Care este relevanta?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Sa te iei tu de intrebarile mele, asta e scopul.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Man, vad ca tu nici nu-mi dai semne ca-mi citesti raspunsurile.
Puteai sa zici si tu un context, ceva, nu inteleg ce vrei sa obtii cu intrebarile astea.

| LPCTSTR a răspuns (pentru LPCTSTR):

Care erau sansele ca racul sa fie mare si mura mica?
Daca intentionai sa ne intrebi care sunt culorile noastre preferate, de ce n-ai intrebat direct?

| oglindasultanului a răspuns:

O boaba de mura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o intrebare metaforica, dar tu ai o problema, n-are rost sa vorbesc cu tine, vorbesti urat si ma infurii, n-am ce sa iti zic, nu intelegi lucruri de oameni mari si ma bati in cap.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu eu sunt cel care da semne de adaptare la pseudostiinte, macar spune dinainte ca esti crestin sau conspirationist... sa stiu si eu daca merita sa discut cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un rac mare şi roşu. Măcar ţine de foame. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

big grin macar cineva care intelege limba mea. Eu prefer mura, nu-mi plac marimile mari, nici sa fiu prinsa in clesti, iar culoarea rosu nu-i deloc favorita mea.

| DeathOfDreams a răspuns:

Mi-e dor de vremurile când erau mai puține întrebări stupide pe TPU.