| anonim_4396 a întrebat:

Ai putea sa lucrezi la morga? Stiu ca trebuie sa ai sange rece.

26 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As putea sa lucrez oriunde dar in afara de morga

| Holocaust a răspuns:

Sincer,cred ca da.
Am vazut deja de-aproape cadavre disecate si nu-s extrem de interesante, dar avand in vedere ca pana la urma sunt doar cadavre, te vei simti usurat stiind ca nu mai esti tu responsabil de ce se intampla cu ele.
Dupa cum a mai zis cineva, naspa e faptul ca se instaleaza monotonia.Dar si monotonia asta, pana la urma se instaleaza oriunde.Nu tine cont de domeniu(asta in caz ca vorbim de viata reala...si nu de un episod din House MD).

| IMC90 a răspuns:

Da. Cred ca mi-ar placea. In sfarsit, un loc de munca linistit unde nu m-ar stresa nimenihee hee

| Paulla a răspuns:

Cred că m-aş plictisit, nu rişti nimic şi intrii în rutină.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Imi place tipa de la avatarul tau, as diseca-o.

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Kaya Scodelario? happy

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Da, tocmai le-ai uşurat sarcina unora, if you know what I mean...

| Chαяtreux a răspuns:

Da

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă am sânge rece, înseamnă că a avut berea prea multă gheaţă.
Aş putea să lucrez şi la fabrica de împăiat oameni de vii, dacă aş fi plătit bine.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ştii ce fac eu cu chestiile care nu-mi plac, nu? thinking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu. thinking

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

Spune-mi că te pişai pe geamul unui manelist. laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Habar nu am ce era, că nu m-am dus dupa aia să-l întreb ce muzică ascultă laughing. Dar ţin minte că era de revelion şi ăia ziceau ceva de muzică mai încet.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eah, eşti naşpa şi puţi.

| RyGoLeTa a răspuns:

Nu,mi-ar fi frica rau si cred ca pe urma as avea cosmaruri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel putin eu n-as putea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar oricum nu sunt multi care ar putea sa lucreze acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii apreciez foarte mult pe cei care ar putea sa lucreze acolo.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu puteai să scrii totul într-un singur răspuns?
Din cauza ăstora ca tine se blochează site-ul, ghiolbanule.

| Paulla a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

E alt disperat după tricoul ăla care încearcă să trişeze. Nu ştiu pentru ce se strofoacă atât, pe mine nici măcar nu mă prinde portocaliul ălasad...

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Paulla):

Nici că l-ai putea purta undeva. Eu, una, nu aş ieşi cu aşa ceva pe uşă.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Eu cred că ăştia sunt de la PSD, cu căcaturile lor portocalii pe care le oferă celor mai slugarnici de aici, care n-au cu ce se îmbrăca şi din ce să bea apă laughing.
Dar asta-i doar părerea mea, în realitate 110% din mine e doar invidie că n-am câştigat şi eu cârpa lor portocalie, mă zvârcolesc pe covor şi bat cu pumnii în tastatură de ciudă că beau bere din halbă şi nu din strachina lor ciobită cu mufe zâmbitoare.

| WhiteLover a răspuns:

Deci cred ca as fi mai rece decat cadavrele numai sa stau cateva minute acolo...am fost odata prin treacat si nu ma puteam opri din uitat peste umar.adica na, am vazut multi morti la viata mea tinand cont ca atunci cand eram mica treceau "alaiele" de inmormantare prin fata casei, si ieseam mereu pe terasa si ma uitam.majoritatea erau sicrie fara capace, si ii vedeam, nu aveam nici o treaba, dar nu sa stau langa ei, sa ii ating...ca devin una dintre ei laughing

| Andr3y007 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica e si asta o meserie