| UnuPentruAltu a întrebat:

Ai puterea de a refuza o provocare?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Normal, de ce nu?

| RAY a răspuns:

Depinde de provocare, dar nu uita ca provocarile te scot din zona de confort, daca imi spui ray te provoc sa te arunci de la etajul 9 as refuza dar daca ar fi sa sar cu parasuta nu as refuza https://www.youtube.com/watch?v=oKoI6pbOP1Q

| UnuPentruAltu explică (pentru RAY):

Și de ce ar fi rău să te afli în confort? Nu spre asta tinde fiecare, spre mai mult confort? Vezi și întrebarea mea referitoare la confort:
https://www.tpu.ro/......e-parte-a/

Dacă vrei mai mult confort normal ar fi să îți extinzi zona de confort, nu să ieși din ea. Zona de confort este ceea ce vrei iar să ieși din ea este mai mult decât atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| GirlOnline81 a răspuns:

Am "puterea" sa vad mai departe de acea provocare. Iar daca ceea ce vad imi face rau, refuz.

| DorelExpertu a răspuns:

Am puterea de a ii da si o palma daca insista cu prostiile.

| Norti0013 a răspuns:

Da, dacă e prea exagerată.