| jadir a întrebat:

Ai trait vreo experienta paranormal gen, OZN, FANTOME? Cand, unde, si ce anume ai patit?

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Zona cea mai incarcata de paranormal este in Ferentari :unu a ramas fara cal,altul fara gaini, una fara barbat, si toata satra cauta extraterestrii.Au prins primul terestru cel cu gainile si dupa intilnirea de gradul 3 cu ciomegele zace de 3 zile cu 2 coaste rupte.Te mai tin la curent daca apare si calul

| Andruşcă a răspuns:

Cand eram mai mic m-au rapit extraterestrii.M-au dus pe nava, mi-au taiat cucul, l-au analizat si l-au sudat inapoi.Inca am semn!
Nimeni nu vrea sa ma creada...

| CocaColaZăro a răspuns:

Odată...nu s-a întâmplat nimic!