Ai urca la 500 de metri ca sa schimbi un bec?

Daca saptamana trecuta povesteam aici despre tinerii care escaladeaza cladiri si inchid ochii in fata tuturor pericolelor care-i pasc, azi va aducem in atentie un angajat cu o slujba iesita din comun: treaba lui e sa urce un turn de aproape 510 metri... ca sa schimbe un bec.

Totusi, el incearca sa o faca in conditii de siguranta, cu ham si echipament special.

Ce ziceti? Ati putea fi in locul lui?

45 răspunsuri:
| sweetgirl68 a răspuns:

Pentru ce sa-mi risc viata? daca ar trebui sa schimb un bec care se afla intr-un apartament care se afla la 500 metri m-as duce

| Camper32 a răspuns:

Nu mie rau de inaltime, dar sa schimb un bec nu as face doar pentru ogramada de bani laughing apropo are echipament nu are ce sa pateasca doar daca se urca un gras acolo

| Gabry01 a răspuns:

As incerca cu cea mai mare placere

| adrianadragutzza a răspuns:

Mie imi este frica sa urc si pe o scara de 2 m... apai sa urc la 500 m...

| Damaaaaaaaaaarys a răspuns:

Da happy

| Alysuka2002 a răspuns:

Nu, imi e prea mila de viata mea...

| Voicu_Teodora_1988 a răspuns:

Nu cred. Mi-ar fi prea frica.

| observatorul a răspuns:

Sange rece...

| Raspicat a răspuns:

Da, dar depinde pentru ce suma de bani. :-))

| OnlineMediaVideo a răspuns:

De ce nu? mai ales ca esti si legat de ceva...

| stefaniarbk a răspuns:

Da laughing