| anonim_4396 a întrebat:

Ai visat vreodata cu useri de pe TPU?

14 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Da, te-am visat pe tine cum imi dadeai invitatie pe discord. Cred ca de vreo 5 ori pana acum.

| RAY a răspuns (pentru Furnicuta000):

Scuze uitasem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum să îi visez dacă majoritatea nici nu ştiu cum arată?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am visat, a fost orgie

| Raizing a răspuns:

O speriata de Fumigene rolling on the floor rolling on the floor -ca prea visa "fumul" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor a avut cosmaruri rolling on the floor rolling on the floor cu m o a (iEU) devil

| RAY a răspuns (pentru Raizing):

Du immer lacht junge mann

| Raizing a răspuns (pentru RAY):

Am renuntat cu muuuuuuuuuult timp -la tristeti- love struck love struck(le-am eliminat din viata -Mea-) love struck love struck

| RAY a răspuns (pentru Raizing):

Dar nu este o iluzie?

| Raizing a răspuns (pentru RAY):

Comportamentul -Meu- n-are cum sa fie o iluzie -e un prim factor love strucklove struck

| RAY a răspuns (pentru Raizing):

Daca ti se intampla ceva rau ce faci?

| Raizing a răspuns (pentru RAY):

Pentru protejarea răului -exista- rugăciunea《Tatăl Nostru》...
Si ne apara -de cei rau- Aici e secretullove struck

| lorena1gianinak a răspuns:

Nein nein nein nein nein nein!

| RAY a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Wie ghet es Lenna?

| Andrei0G a răspuns:

Cunosc pe cineva care a visat, dar eu nu