| CocoMexii a întrebat:

Ai vreo porecla? O poti spune?happy

Răspuns Câştigător
| ioanaamicor18 a răspuns:

Prieteni cei mai apropriati imi spun yoyo dar cand aud ceilalti se uita in jur si intreaba cine ii yoyo?laughing

5 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

In general imi zice lumea pe nume, dar mai sunt unii care imi spun Mr Proper laughing
Poveste ciudata cu porecla asta, dar ma rog oh go on laughing

| zGohan a răspuns:

Majoritatea prietenilor imi spun pe nume...dar fetele imi spun michaelsmug [nu stiu de ce...]

| FesCuDungi a răspuns:

Da, am mai multe gen (o sa radeti): roscovanu, morcoveata, morcov! big grin

| Danutdanut100 a răspuns:

Calderon laughing asa mi se mai spune big grin

| RăzvanEZP a răspuns:

Pens.