| Anonymus3000 a întrebat:

Aici as vrea sa discutam si sa dam cu parerea despre sfarsitul lumii pe 21 mai 2011 pe mine ma c-am sperie voi ce spuneti?:(

ps:http://www.cancan.ro/......53073.html

3 răspunsuri:
| GumitzaXD a răspuns:

Mai sunt 3 zile.nu credeti. oricum. sfarsitul lumii va fi cand toate bisericile se vor strange, ca sa zic asa in un singura...catolica,ortodoxa.Neah.deci rugativa la dumnezeu si mai ducetiva la Biserica.Si nu trebuia sa chiuliti de la orele de Religiewinkingsau trebuia sa invatat :* deci. Dumnezeu alege cand si cum...

APbig grinaca devenim oameni mai buni(nu scuipam, injuram, fura etc.)nu va veni sf. lumii adica vom trai mult si bine.Etc.wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca Dumnezeu hotaraste asazisul sfarsit al lumii. acestia sunt soar niste oamneni care vor bani pentru. creatiile lor absolut banale. sper sa nu crezi in asa ceva, deoarece au mai anuntat o data pe 21 octombrie ca va fi sfarsitul lumiicrying [ pe 21 oct. e ziua mea] si nu se mai poate si pentru ca, in biblie scrie ca D-zeu nu va mai aduce Niciodata sfarsitul lumii.

| anonimus_9479 a răspuns:

Este cea mai mare prostie spusa vreodata. Dumnezeu hotareste cand vine sfarsitul lumii.Niciodata un om nu o sa poata sti cand vine sfasitul lumii.