| anonim_4396 a întrebat:

Ajungi pe o insulă pustie.

Ce activități ar mai fi in afară de statul pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu ai net sad,... iar telefonul e probabil ud, din cauza naufragiului...

Îmi construiesc singură un cort din materiale disponibile in natură, de exemplu frunze late tropicale, care să țină umezeala și căldură / să am umbră, la distanță
Culeg scoici pentru colecția de acasă happy și fructe tropicale comestibile pentru un picnic in natură happy
Dacă sunt cu partenerul, naufragiem împreună happy, sex / dragoste - ce poate fi mai romantic decât să te iubești pe o insulă pustie?
Foc de tabără / grătar, evident, cu pești pescuiti / prinși de mine, și revenind la metoda " pietrelor de foc ", ( bănuiesc că chibritele sunt ude sau lipsă )

32 răspunsuri:
| Denly a răspuns:

Alergatul cu privirea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Întâi lapte de a mama. Apoi Eva la înaintare.