| ale_4097 a întrebat:

Ajutati-ma ...Baietii din zodia fecioara ce fel de cadouri v-ar placea sa primiti de la o fata?

2 răspunsuri:
| Phantoms a răspuns:

Mi se pare dragut sa primesc de la o fata:
1. O camase mai sport
2. Un ceas elegant
3. Un tricou sau
Un sarut si o imbratiseare pur si simplu (ar fi dragut). big grin

| chironescu a răspuns:

Ceva deosebit, dar pe care sa il foloseasca zilnic, gen un ibric vechi sau de o forma speciala, sau un pahar personalizat. Daca te pricepi la masaj, ar fi si asta o solutie :) Amanunte aici http://www.clubmistic.ro/44/Cadouri-pentru-Fecioare/106