| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog. tastatura de la laptop nu mai merge normal adica in loc de A e Q Z e W si punctul parantezele virgula etc nu mai sunt ca inainte in locurile unde sunt de obicei. va rog ajutati-ma sfatuiti-ma ce sa fac unde sa intru ca sa le fac normal

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-ai facut-o pe franceza! Da clic dreapta pe bara, in dreapta, unde probabil scrie FR. O sa apara (sper) RO, EN si ce-oi mai avea tu acolo. Bifeaza EN.

| Ea12345 a răspuns:

Intra in control panel si selecteaza ca limba engleza, nu romana.