| anonima4all a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. tastatura de la laptop nu mai merge normal adica in loc de A e Q in loc de Z e W iar punctul virgula ghilimelele parantezele etc nu mai sunt unde trebuiau sa fie ca inainte si cum sunt de obicei pe orice tastatura. sper ca va-ti dat seama despre ce vorbesc. daca vi s-a intamplat si voua poate stiti si ma lamuriti si pe mine.va rog sfatuiti-ma si spuneti-mi unde sa intru ca sa le fac ca inainte sa mearga.va rog

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poate ţi s-a schimbat limba.Intra în control panel->Date, time, language->add another language->details->dai add si selectezi englezabig grin

| Nu conteaza a răspuns:

Dap, se mai intampla ca tastatura sa o ia razna dar in cateva ore revine la normal tongue sau daca continua asa muta tastele thinking sau cumparati alta noua smug

| roro.rebela a răspuns:

Am si eu o prietena tot asa i s-a intamplat vezi undeva jos unde arata intr-un colt ceasul scrie undeva RO si schimba pe EN