| Teleghin_Vlada_2000 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un dialog intre un cuplu fericit

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

- Vezi ca in weekend plec la un prieten, in Bucuresti
- Super. Ai grija de tine.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu ma gindesc acum la un dialog dintre un cuplu mai vechi, un cuplu mai vechi inseamna ca dragostea lor nu e de o luna doua ci sa zicem de cititva ani.
El:cum ai dormit? esti bine? te-am visat azi nopate eram intr-un cimp de flori.Am platit facturile.Te iubesc.Hai sa te string in brate.
Ea:cum a fost azi la servici? Nu ti-a fost frig? Vrei sa-ti fac un ceai inainte sa pleci? Ce mincare ai dori sa-ti gatesc azi? Ti-am asternut patul ti-am pregatit pe maine hainele de care ai nevoie ti-am pus si papucii linga pat.Te iubesc.Hai sa te string in brate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El: Esti totul pentru mine. Ea: Esti soarele meu. El: Te iubesc, hai sa te-n calzesc!

| Coquinne a răspuns (pentru anonim_4396):

Continuare...Ea adica Greadetot: lasa ca te incalzesc eu intre suncile mele. El: te iubesc, esti buncarul meu preferat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquinne):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El: Nevasta, fa-ti bagajul, am castigat la loto!
Ea: Unde mergem, la Paris? la Londra?
EL: Tu, la mama ta!