| vitas a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Stiti cum se numeste un film cam vechi fred ca e din 2006-2008... E cu un gras si cu fratele lui... El o iubea p o fata. El a slabit si a vazut o fata km proasta care il placea pe el, dar el nu o iubea, dar fratele ei o iubea si km asa VA ROOOOOOOG ajutati-ma. Daca nu stiti ce film e acesta atunci spuneti-mi actorul el joaca si intr-un film in care el se casatoreste cu sefa de la servici e comedie cred ca il stiti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar intreaba pe o persoana care se uita mult la filme! daca nu stie, atunci intreaba pe face book! sorry