| Justmeandmyleg a întrebat:

Ajutor! Aprind modem si wireless si cand vreau sa intru pe internet de pe laptop imi zice activare capacitate fara fir: aceasta se poate face prin utilizarea unui comutator, care este de obicei aflat in fata sau pe partea laterala a computerului, sau prin utilizarea unei combinatii de taste functionale. Cum pot rezolva aceasta problema? Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga internetul pe laptop?

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde ce laptop ai. În mod normal, combinația de taste Fn+F2 sau F11, rezolvă problema.
Baftă!