| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! De ce nu devin senior, imi apare ca mai am nezoie de 29 de raspunsuri dar am mai raspuns de 50 de ori dupa si toto nu devin senior imi apare sub "Logat ca CrazyGirl149" "5650 puncte (9692 in ultimele 7 zile)" si e asa de cateva zile. De ce? Cum pot sa repar asta (daca pot)? Va rooog!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Gata esti senior.Astazi 11 aprilie.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai 71 de raspunsuri si astazi ai mai raspuns la 9 intrebari. Trebuie sa ai 100 de raspunsuri date pe site ca sa devii utilizator senior. Mai straduieste-te! Succes in continuare!
Iti mai trebuiesc 20 de raspunsuri.

| Rape a răspuns (pentru neluL):

Imi apare ca am 71 de raspunsuri de 4 zile timp in care am mai raspunns la alte 50 de intrebari