| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Vreau raspuns de la adminii TPU! Deci, am o problema, incerc din greu sa devin senior! Am raspuns la aproape 150 de intrebari si de o saptamana apare numai 30 de raspunsuri ca am! VA ROG AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Iti multumim pentru sesizare, vom verifica sa aflam care este problema.

Alexandra - TPU

| KeepCalmAndLove a răspuns (pentru TPU.ro):

Vă mulţumesc, situaţia a reveni la normal!

| TPU.ro a răspuns (pentru KeepCalmAndLove):

Da, colegul nostru s-a ocupat de remedierea problemei tale. Ne bucuram ca e totul in regula acum!

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La @contact scrie " In perioada 22 decembrie - 7 ianuarie suntem mai inceti. Functionam dupa un program restrans, ca de vacanta.
Daca pana pe 10 ianuarie nu primiti un raspuns la solicitarea voastra, va rugam sa reveniti cu mesajul."

Deci, trebuie să ai puțină răbdare.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Putina rabdare.Incepand de maine, 8 ian, programul intra in normal si se vor face actualizarile la zi.Nu ai pierdut nimic.Mult succes.