| Márton_Demon_1990 a întrebat:

Ajutor maa place o fata si nu stiu ce sa fac am doar 11 ani ajitor
hastag#help
si nu nu ma refer la stiti voi am nevoie de ajutor
nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Nu fa nimic. Ai timp sa suferi mai tarziu.

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ai doar 11 ani prietene, e doar o joaca de copii - in sensul propriu al cuvantului.

Foarte bine daca te place, rasplateste-o cu aceeasi moneda - daca si tu o placi, arata-i ca o placi.

Oricum cel mai extrem lucru pe care il pot face doi copii de 11 ani e sa se tina de mana, da' in fine.

| YuuChan a răspuns:

Nu cred ca o sa ii spargi inima la 11 ani, stai linistit ca pentru ea e doar o faza. Nu se intampla nimic daca ii zici nu.

| Márton_Demon_1990 explică (pentru YuuChan):

Mersi dar ea stie ca o plac mi-a zis prietena ei si na nu stiu cum sa intreb daca ma place si asta s-a intamplat de mai multe ori