| Bixuuuuuu a întrebat:

Ajutor! Vreau sa-mi faceti o compunere cu titlul " comunicarea dincolo de cuvinte".Sa nu fie luate de pe net!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si profesoara la scoala, te mai roaga cateodata.Nu impune cum faci tu.Si,mai ales, aici nu se fac teme.Fa-o singura.

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu vreau sa imi dai 1000 de euro, dar sa nu cumva sa-i furi! Iti dau eu doua funde pentru astabatting eyelashes

| bombonika17 a răspuns:

Tu chiar crezi ca cineva se chinuie sa iti faca tie o compunere?laughing)

| Bixuuuuuu explică (pentru bombonika17):

Asta a fost o intrebare!winking..si da. daca cineva doreste poate sa faca. daca nu nu!

| LolaLollita a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

A fost o intrebare? Fara un semn de intrebarelaughing? Asa rogi tu? Folosind structura "Vreau sa-mi faceti"? Unde te crezi papusalaughing?
PS: aici nu facem teme. O seara faina.