| nechiforboss a întrebat:

Alegeti intre:1.a)Metallica; b)Depeche Mode.2.a)AC/DC; b)Led Zeppelin.3.A.Seriale-a)Lost; b)Prison Break; B.a)Dr. House; b)Anatomia lui Grey; C.a)Csi(oricare dintre ele); b)Ncis(oricare dintre ele); 4. A.a)Rusia; b)Turcia; B.a)S.U.A; b)China; C.a)Germania; b)Marea Britanie.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

1. a)
2. a) si b)
3. whatever...
4. Coreea de Nord

| faramatania a răspuns:

1.-
2.Led Zeppelin
3. Lost
4.USA

| Deaad a răspuns:

1.Metallica
2.AC/DC
3.Nimic
4.Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 a
2 a
3 House
4 Marea Britanie

| TronCat a răspuns:

1. a) Metallica, nu ascult rock în mod obişnuit, dar nu suport vocea solistului de la Depeche Mode, pe lângă faptul că mi se par prea soft.
2. Greu de ales, amândouă formațiile sunt legendare.
3. A. b) Prison Break, plot-ul e inovativ.
B. a) Dr. House fără rețineri, cea mai bună dramă medicală, după părerea mea.
4. a) SUA, nu cred că e nevoie de justificare.