| Shery a întrebat:

Alta povestioara.

"Pentru Shery, aceasta zi incepea ca oricare alta..."

continuati voi, fiecare cate o propozitie, dar aveti grija sa cititi ce s-a scris inaintewinking

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Dar s-a uitat in calendar si era data de 3. ziua iubitului sau...

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si s-a dus sa se intalneasca cu mama...laughing

| Barajag a răspuns:

Sa fie incantat de cadoul pe care l-a confectionat cu propiile maini, dar se gandea... oare?

| gabitza05 a răspuns:

Si nu avea bani de cadou...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

A plecat in graba spre sexshop-ul unde vazuse o data in vitrina o lenjerie intima superba... dar ajungand acolo observa ca magazinul este inchis (INVENTAR) laughing rolling on the floor

| costyn162 a răspuns:

Asa ca s-a gandit ce sa faca si in final a gasit o solutie, nu trebuia decat sa...

| Shery explică:

A stat ea si s-a gandit ce sa faca, si a ajuns la concluzia ca ar cam trebui sa se intalneasca cu tata laughing

| Shery explică:

Si o da afara din casa, iar ea se muta cu prietenul ei, acesta fiind cel mai frumos cadou pentru el. happy
THE END laughing

| Orannginna a răspuns:

Va fi pe masura asteptarilor lui sau va trebui sa recurg la...laughing

| lora_9285 a răspuns:

Sa-si puna mintea la contributie si sa confectioneze din materiale reciclabile un cadou foarte frumos pentru iubitul ei, incat acesta sa...

| mada. a răspuns:

Dar tata nu era acasalaughing

| clawss a răspuns:

A plecat sa ii cumpere un cadou, dar si-a dat seama ca nu are bani pentru ii cheltuise pe...

| angella1972 a răspuns:

Dar iata ca o idee geniala aparu...

| angella1972 a răspuns:

El era cel care o salva mereu din orice necaz

| angella1972 a răspuns:

Fure o floare dintr-o gradina, sau sa-i faca un avion din hartie pe care sa-i scrie,, te iubesc...

| angella1972 a răspuns:

Mama plecase de mult.era ratacita in panama

Răspuns utilizator avertizat
| missME a răspuns:

Sa-si sune cea mai buna prietena, care singur o va imprumuta cu ceva bani, insa nici ea nu raspunde...
nervoasa si dezamgita decide sa...

| missME a răspuns:

Si ghinion: tatal ei o vede impingand de usa de la sexshop:O

| CevaNormal a răspuns:

Insa s-a intristat pe loc, deoarece i s-a inceput ciclu menstrual...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plan B: imbrac lenjeria rosie de la sex shop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... Tatal ei era platit foarte bine, de aceea s-a dus la el ca sa ii ceara bani, insa nu i-a spus pentru ce sunt.