| xxx_5362 a întrebat:

Am 1.68 si 61kg, cum credeti, trebuie sa mai slabesc? iar prietenul meu are 1.68 si 60kg.

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

3 KG trebuie sa mai dai jos!

Pai acum ca au aparut fructele, legumele astea de sezon, mananca mai multe salate si bea apa multa!

| Kitty a răspuns:

68-10=58, deci cam 58 de kg ar fi ideal sa ai.

| ikram a răspuns:

Depinde cati ani ai. Oricum ai putea sa mai slabesti putin, vreo 2-3 kg, daca tu crezi ca este cazul.

| vykkusor a răspuns:

Erica, daca vei incepe de pe acum cu diete, cum crezi ce va zice organismul tau? ia si te calmeaza cu slabitul...ca tu nu esti grasa...
imi parea si mie ca sunt grasa si am tinut diete... iar acum imi pare rau pentru ca m-am imbolnavit si nu-mi pot reface sanatatea pe care o aveam. Da am slabit, dar in schimb am probleme de sanatate si mai ales cu stomacul.ai grija.pa

| xxx_5362 explică:

Am 17 si jumate.bine,am sa incerc sa mai slabesc. ce remedii, diete, exercitii pentru slabire mi-ati propune?

| xxx_5362 explică:

Mersi la toti! o zi buna tuturor!

| xxx_5362 explică:

Eu vara trecuta am tinut dieta si in toamna, la scoala in fiecare zi plecam la medic, fiindca ma supara rau stomacul... dar am zis ca nu mai tin diete, ci doar nu voi minca dupa 16. 00 si voi face cit mai multe exercitii si folosi cit mai mult lichid.