| Andre a întrebat:

Am 11 ani si inca nu am avut parte de prima intalnire credeti ca e creva rau? si la prima intalnire trebuie sa il sarut

15 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E pe naibii...pe cine sa saruti, pa colegu tau care are tot 11 ani? hai fi serioasa, nu te nai gandi la chestii d-astea ca dragostea pupatul, etc la 11 anisori...winking

| User a răspuns:

Bed bed bed. Pana la varsta asta trebuia sa ai si copii.

| JustMe a răspuns:

Nu e nimic rau ca nu ai avut parte de prima intalnire. Ai doar 11 ani, la varsta ta nici nu imi pasa de baieti. Si nu trebuie sa saruti de la prima intalnire daca nu vreirolling eyes

| shtephie a răspuns:

Lasa iubirile ai doar 11 ani laughing Vei avea timp pentru astea mai tz un picwinking

| cosima11 a răspuns:

Eu la 11 ani, ma jucam cu paturica in spatele blocului cu papusile Barbie. nu ma gandeam la prima intalnire sau la saruturi.ai face bine sa uiti de asazisa prima intalnire si sa iti vezi de treburile ce se fac la varsta tawinking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Draga mea, ca toți utilizatorii de mai sus îți dau același sfat: lasă dragostea la vârsta ta! Eu am aproape 13 ani și nu m-am sărutat cu nimeni! Mai bine îi porți băiatului respectiv doar o admirație sau o simpatie, nu dragoste nebună! Și am vaga impresie că tu nici nu știi ce înseamnă cuvântul „dragoste". Tu ai un viitor în față, ai de terminat o școală! Chestia asta cu iubirea te-ar putea distrage de la învățătură și va râde toată lumea de tine că nu înveți și te ții de băieți! Eu la 10-11 ani citeam o carte în grădină, la umbra unui copac, mă uitam la desene animate și mă jucam cu păpușile. Dacă la 11 ani te săruți cu el, la 13 ani rămâi gravidă?! Ce bine s-a ajuns, că doar evoluăm!

| AvalohAlyn a răspuns:

Esti prea tanara pentru iubiti si dragoste.Eu iti sugerez sa te bucuri de copilarie, sa te joci, sa cunosti lucruri noi, sa iti traiesti copilaria etc si pe la 16-17 ani sa te intereseze lucrul asta.Succes

| Gigiku a răspuns:

La 11 ani ma gandeam la carte. Sa ajung mai repede in clasa a 5-a. Si dupa ma gandeam la intalniri. Te sfatuiesc sa te distrezi cat esti mica. Multi adulti vor sa se bucure inca odata de momentele frumoase din copilarie. Nu te stresa cu lucruri de genul asta.

| Dianné a răspuns:

Iubit? Intalnire? Copile lasa`ti visurile pentru. la noapte, deoarece esti prea mic/a happy. Eu cunosc fete care si-au facut prieten abia la 17 ani straight face. Oricum, tu hotarasti daca vrei sa fii dezamagita de pe`acum rolling on the floor

| Irmmma a răspuns:

11 ani? Eu la 11 ani ma jucam cu papusile.In fine.Nu e rau deloc.Bine acum lumea e mai moderna si na., dar daca iti place un baiat nu e nimic daca te intalnesti cu el (si nu trebuie neaparat sa il saruti )>Nu e ceva obligatoriu. O faci cand simti asta.Vine de la sine.SI ai grija ca la primul sarut sa va placeti reciproc asa o sa fie mai special, mi s`a intamplat.Bafta! Funditabatting eyelashes?

Răspuns utilizator avertizat
| 1992 a răspuns:

raised eyebrows Eu la 15 ani am invatat sa sarut, nu e nimic rau in asta, lasa timpul sa decida pentru tine, si ai sa vezi ca toate vin de la sine, da daca esti nerabdatoare fa u cevahee hee roaga o prietenasa te ajute.

Bafta! love struck

| Kitteny a răspuns:

Esti nebuna? eu am 12 ani si nu am avut o prima intalnire si care e problema?

| tedi90 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. Am 12 ani si inca nu am sarutat pe nimeni.

| Bloody Girls_8024 a răspuns:

Hey am 12 am avut parte de primul meu sarut in clasa a 4. Nu este nimic rau in asta; la prima intalnire il saruti daca vrei. Fa-ti de cap acum cat esti mica ca poate cand vei fii mai mare nu vei mai avea o ocazie ca aceasta. sper ca te-am ajutat cu cevabig grin.