| SADAS a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa stiu ce replici ar trebui sa ai cand cineva rade de tine sau isi bate joc?
Va rog sa-mi spuneti! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il tratezi cu indiferenta in acel moment, apoi cand prinzi ocazia, fa-l sa se simta prost, fa-l de ras. Stiu ca gandesc rautacios, dar apoi dupa ce iti va reprosa ceva, ii vei spune ca asa te simti si tu cand te vorbeste de rauwinking.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Faci stanga imprejur si-l lasi in plata Domnului.

| Pho3nix a răspuns:

Ignora-l

| MihAelA_1847 a răspuns:

Ignora-l, nu il lua in seama.De ce sa te pui la mintea lui? Nu are rost sa iti racesti gura de pomana.

| Moneyandfame a răspuns:

Il injuri de familie si dai una peste ochi. Nu o sa mai faca misto de tine. Te asigur.