| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumate si merg la sala de aproape un an si nu am luat decat 7 kg in greutate am 1, 76 si 66 kg si de o luna am inceput sa iau proteine si mai mult am crescut in forta ce ar fi bun sa iau pentru a creste un pic mai mult in greutate ca in forta nu stiu cum dar cresc mai repede

3 răspunsuri:
| pantera2011 a răspuns:

La inaltimea ta nu te supara te vad o slabanoaga...pffff.Nah in fine pai daca vrei sa te ingrasi ia si tu mancare buna si manca toata ziua... cei asa mare lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia frate saorma si hamburgeri fara nr laughing si o sa te ingrasi garantez big grin

| ThiPaRu a răspuns:

Mananca mult si regulat