| anonim_4396 a întrebat:

Merg la sala de 1 an si am crescut destul de bine in forta dar in masa putin ce as putea face sa cresc mai mult? am 16 ani jumate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa consumi proteine, sau poti sa iei suplimente nutritive( nu steroizi. vezi ca naposim-ul e, face rau [-x ) si sunt anumite exercitii pentru masivitate, sau cum se numesc. Oricum, iti trebuie un regim alimentar pentru asa ceva. Gasesti destule ex pe net.
http://www.topculturism.ro/web/index.php doar o optiune. sper ca te-am ajutat.;)

| ThiPaRu a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi o proteina numita "gainer" dar ai dat prea putine detalii sa iti pot spune ce tiar fi potrivit imi trebuie inaltimea greutatea geneticul daca esti ectoform mezoform...

| pluSsYk a răspuns:

Salut eu cared ca ar trebui sa faci ridikari la turnik